Teraz czytasz
Już w listopadzie odbędą się wybory delegatów na II Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów

Już w listopadzie odbędą się wybory delegatów na II Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów

Będą to drugie wybory przeprowadzone w samorządzie. Pierwsze odbyły się pod koniec 2016 r., a liczba fizjoterapeutów uprawnionych do udziału w głosowaniu wynosiła wtedy niewiele ponad 13 tys. Dziś w KIF zarejestrowanych jest ponad 68 tys. przedstawicieli zawodu i każdy z nich ma prawo decydowania o wyborze przedstawicieli na II Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów, który odbędzie się w dniach 14–16 stycznia 2021 r. W głosowaniu wybranych zostanie 332 delegatów reprezentujących wszystkie województwa.

Osoby biorące udział w zjeździe będą odpowiedzialne za wybór na czteroletnie kadencje: prezesa, członków Krajowej Rady Fizjoterapeutów, Komisji Rewizyjnej, Sądu Dyscyplinarnego, Wyższego Sądu Dyscyplinarnego oraz rzecznika i jego zastępców. Podjęte zostaną też uchwały dotyczące działania samorządu i jego organów na kolejne lata. Zjazd rozpatrzy i zatwierdzi sprawozdania Krajowej Rady Fizjoterapeutów, Komisji Rewizyjnej, Sądu Dyscyplinarnego, Wyższego Sądu Dyscyplinarnego i rzecznika.

Wybory delegatów odbędą się w dwóch terminach. W części województw będzie to 14 listopada, a w pozostałych 21 listopada.

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
1
Przykro
0
Super
0
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
znajdzfizjoterapeute.pl     kif.info.pl

Do góry