Teraz czytasz
Zobacz nową odsłonę portalu Znajdź Fizjoterapeutę!

 

Zobacz nową odsłonę portalu Znajdź Fizjoterapeutę!

Portal Znajdź Fizjoterapeutę niedawno obchodził swoje drugie urodziny!

Od początku funkcjonowania serwis prężnie się rozwija – wizytówkę w portalu założyło już ponad 9500 fizjoterapeutów, a co miesiąc stronę odwiedza kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, głównie pacjentów!

Głównym założeniem powstania portalu Znajdź Fizjoterapeutę było stworzenie prostego w obsłudze narzędzia, które będzie wspierać fizjoterapeutów podczas ich codziennej pracy. Oprócz możliwości promocji poprzez stworzenie profesjonalnej wizytówki z najważniejszymi informacjami dla pacjentów oraz zdjęciami, portal pozwala także na zarządzanie kalendarzem wizyt.  

Dzięki tej funkcjonalności portal Znajdź Fizjoterapeutę jest bezpłatną alternatywą dla komercyjnych serwisów agregujących specjalistów świadczących usługi medyczne. Podobne jak inne portale tego typu, w Znajdź Fizjoterapeutę można udostępnić kalendarz wizyt i prowadzić zapisy online. Daje to możliwość sprawniejszego zarządzania kalendarzem, a także jest to udogodnienie dla pacjentów, którzy coraz chętniej korzystają z możliwości umawiania wizyt bez konieczności dzwonienia. 

Czerwcowe nowości!

W portalu cały czas wprowadzane są zmiany, poprawki i usprawnienia. 

W maju została wdrożona bardzo istotna zmiana – nowa, bardziej przejrzysta strona główna portalu! Po aktualizacji Znajdź Fizjoterapeutę daje możliwość wyszukiwania nie tylko po dolegliwościach i lokalizacji, ale także po rodzaju wizyty. Pacjent szukający pomocy fizjoterapeutycznej może teraz wybrać, czy chce odbyć konsultacje w formie stacjonarnej, online czy zależy mu na wizycie domowej.

Redakcja poleca

W odpowiedzi na potrzeby użytkowników portalu w bieżącej, czerwcowej aktualizacji, udało się m.in.:

  • usprawnić system wysyłki powiadomień email do pacjentów z przypomnieniami o wizycie. Teraz są wysyłane dokładnie 24h przed wizytą;
  • dodać możliwość edytowania godzin pracy w dniu, gdy umówiona jest wizyta;  
  • wprowadzić graficzne i wizualne poprawki, które uprzyjemnią korzystanie z platformy.

Nie masz jeszcze profilu? Dołącz do grona użytkowników, założenie konta zajmie Ci tylko kilka minut!

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
1
Przykro
0
Super
2
wow
1
Wrr
2

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry