Teraz czytasz
Czy w związku z pandemią Twoje obowiązki uległy zmianie?

 

Czy w związku z pandemią Twoje obowiązki uległy zmianie?

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy, zapraszamy Was serdecznie na łamy „Głosu Fizjoterapeuty”.

Przygotowujemy kolejne, covidowe wydanie naszego biuletynu. Chcielibyśmy poprzez publikację Waszych historii zaprezentować obecną, często bardzo trudną sytuację, z którą mierzą się fizjoterapeuci.

Podobnie jak inni przedstawiciele zawodów medycznych znaleźliście się na pierwszej linii frontu walki z epidemią. Doświadczacie zarówno pracy z osobami zakażonymi SARS-CoV-2, jak i kontynuujecie pracę z pozostałymi pacjentami wymagającymi fizjoterapii. Docierają do nas różnorodne informacje na temat tego, jak wygląda obecnie Wasza praca – w szpitalach, ambulatoriach, prywatnych ośrodkach, DPS-ach, a także prywatnych gabinetach.

W mediach społecznościowych fizjoterapeuci sygnalizują, że ich rola bywa niedoceniana, pojawiają się konflikty kompetencyjne, są zmuszani do wykonywania innych obowiązków, czasami niezgodnie z prawem i poniżej swoich kompetencji, codziennie mierzą się z brakiem kolegów i koleżanek pracujących z pacjentami. To tylko przykładowe problemy.

Czy zechcecie nam opowiedzieć, jak jest u Was?

Napiszcie nam czy w związku z sytuacją pandemiczną w Polsce Wasze obowiązki uległy zmianie? Czy czujecie się doceniani? Chronieni? Jak wygląda teraz pod względem organizacyjnym praca? Czy sytuacja wymaga od Was przekraczania kompetencji czy raczej nie macie możliwości ich w pełni wykorzystać?

Będziemy wdzięczni za przesyłanie do redakcji „Głosu” swojej historii i opinii. Jeżeli nie chcecie ujawniać swoich danych możliwa jest wypowiedz anonimowa.

Chcielibyśmy też utworzyć galerię zdjęć fizjoterapeutów przy pracy – chętnie opublikujemy Wasze fotografie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na: redakcja@kif.info.pl

Redakcja poleca

Na relacje i zdjęcia czekamy do 15 listopada br.

(*) Redakcja zastrzega sobie prawo do opublikowania wybranych materiałów.

 

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
0
Przykro
0
Super
1
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry