Teraz czytasz
Streszczenia prac naukowych na najlepsze wystąpienie dotyczące interdyscyplinarności w fizjoterapii w ramach II kongresu KIF

 

Streszczenia prac naukowych na najlepsze wystąpienie dotyczące interdyscyplinarności w fizjoterapii w ramach II kongresu KIF

Zapraszamy do zapoznania się ze streszczeniami prac naukowych nadesłanych w ramach konkursu na najlepsze wystąpienie dotyczące interdyscyplinarności w fizjoterapii oraz „sesji otwartych” podczas II Kongresu KIF.

W publikacji znajdują się streszczenia: 

WYSTĄPIEŃ USTNYCH. Sesja dla młodych pracowników nauki, doktorantów oraz fizjoterapeutów w trakcie specjalizacji w dziedzinie fizjoterapii.

WYSTĄPIEŃ USTNYCH. Sesja dla studentów oraz przedstawicieli studenckich kół naukowych.
MODEROWANY E-POSTER. Sesji przeznaczonej dla młodych pracowników nauki, doktorantów oraz fizjoterapeutów w trakcie specjalizacji w dziedzinie fizjoterapii a także studentów i i przedstawicieli studenckich kół naukowych.

E-POSTER. Sesji skierowanej do młodych pracowników nauki, doktorantów, fizjoterapeutów w trakcie specjalizacji w dziedzinie fizjoterapii, studentów i przedstawicieli studenckich kół naukowych.

Redakcja poleca

ebook-09.07

Plik można też pobrać w formacie .pdf

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
0
Przykro
0
Super
0
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry