Teraz czytasz
Co nowego w serwisie Znajdź Fizjoterapeutę?

 

Co nowego w serwisie Znajdź Fizjoterapeutę?

  • znajdzfizjoterapeute.pl

Serwis Znajdź Fizjoterapeutę zadebiutował w połowie 2019 r. Zespół pracujący przy projektach informatycznych Krajowej Izby Fizjoterapeutów przygotował autorską aplikację, której celem jest łączenie pacjentów i fizjoterapeutów. W całej gamie nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez KIF (np. Portal Fizjoterapeuty, Finezjo), wyszukiwarka znajdzfizjoterapeute.pl jest produktem szczególnym, bo adresowanym przede wszystkim do pacjentów. Stąd nieco inna, dwuetapowa strategia komunikacji.

Na początku cały wysiłek skupiliśmy na zachęceniu jak największej liczby fizjoterapeutów do zakładania swoich profili – bez nich wyszukiwarka nie miałaby większej wartości dla użytkownika. Komunikacja odbywała się poprzez newslettery, mailingi oraz profil KIF na Facebooku.

Oto stan na koniec lutego 2020 r.:

Jak widać, w serwisie jest już sporo profili. Jeśli jednak zestawimy je z liczbą aktywnych fizjoterapeutów z prawem wykonywania zawodu (ponad 66 tysięcy), zobaczymy, jak duży potencjał tkwi w wyszukiwarce. Zachęcamy wszystkich do zakładania kont –  w ten bezpłatny i całkowicie zgodny z prawem sposób członkowie samorządu mogą promować zawód fizjoterapeuty, ale także swoje indywidualne gabinety i praktyki. Teraz jest jeszcze kilka dodatkowych powodów, które powinny zachęcić fizjoterapeutów do rejestracji.

Już w marcu wyszukiwarka przeszła gruntowny lifting – zmienił się wygląd strony głównej, serwis został przebudowny, a każda wizytówka fizjoterapeuty ma teraz unikalny i ustrukturyzowany link. Ta ostatnia zmiana pozwoli na udostępnianie wyników ze Znajdź Fizjoterapeutę w mediach społecznościowych w przyjazny i estetyczny sposób. Dodatkowo wprowadziliśmy możliwość dodawania numeru telefonu, brak tej funkcji zgłaszało nam wiele osób. Możliwość kontaktu z fizjoterapeutą przez aplikację będzie oczywiście nadal możliwa, ale teraz pacjent będzie mógł wybrać dogodną dla siebie formę kontaktu.

Rozwijamy także część blogową strony. Już teraz publikujemy na niej materiały dla pacjentów, promujące treści związane z fizjoterapią, profilaktyką i zdrowym stylem życia. Są one pisane stylem popularnonaukowym, aby były zrozumiałe dla odbiorcy, który nie jest zawodowo związany z medycyną. Ostatnio dodaliśmy artykuły m.in. na temat zdrowia pracownika biurowego, o mądrym korzystaniu ze smartfonów czy wyjaśniający, kim właściwie jest fizjoterapeuta.

Redakcja poleca

Wszystkie te zmiany wpłyną pozytywnie na pozycjonowanie serwisu w wyszukiwarkach. Dodatkowo pod koniec lutego wystartowała kampania marketingowa promująca Znajdź Fizjoterapeutę w Google. Działania te będziemy kontynuowali w marcu, gdyż chcemy, aby jak najwięcej użytkowników poznało nasz serwis i przekonało się, jak wygodnie i łatwo można znaleźć zaufanego fizjoterapeutę.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu, promowania go wśród znajomych i pacjentów oraz do śledzenia profilu na Facebooku: www.facebook.com/znajdzfizjoterapeute

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
1
Przykro
0
Super
1
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry