Teraz czytasz
Nowa oferta szkoleniowa KIF

 

Nowa oferta szkoleniowa KIF

Krajowa Izba Fizjoterapeutów rozpoczyna nowy cykl bezpłatnych szkoleń – „Ocena funkcjonalna i prowadzenie dokumentacji medycznej dla pacjentów w wieku rozwojowym (0-7 lat)”. Program obejmuje zakres wytycznych KRF dotyczących udzielania świadczeń w fizjoterapii pediatrycznej oraz ich opisywania w dokumentacji medycznej.

Podczas szkolenia przedstawiony zostanie model badania dziecka w wieku 0-7 lat, a uczestnicy kursu zdobędą umiejętność prowadzenia i dokumentowania badania oraz leczenia na podstawie modelu funkcjonalnego ICF-CY. Uczestnicy zapoznają się też z metodyką oceny funkcjonowania dziecka oraz interpretacją uzyskanych wyników.

Dwudniowe zajęcia (14 godz. dydaktycznych) odbędą się w formie teoretycznej z elementami ćwiczeń praktycznych. Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia.

Redakcja poleca

Zajęcia będą realizowane w różnych terminach i lokalizacjach. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja m.in. na szkolenia w Szczecinie, Olsztynie, Białymstoku, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Siedlcach, Kielcach, Lublinie, Rzeszowie i we Wrocławiu. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na Portalu Fizjoterapeuty – zakładka Szkolenia.

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
1
Przykro
1
Super
0
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry