Teraz czytasz
Zapraszamy na spotkania z przedstawicielami KRF

 

Zapraszamy na spotkania z przedstawicielami KRF

Zobacz galerię

W lipcu wznowione zostały spotkania informacyjne dla fizjoterapeutów. Dwa pierwsze, po prawie czteromiesięcznej przerwie, odbyły się 10 lipca br. w Nowym Targu i Nowym Sączu. Zorganizował je małopolski oddział Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Poprowadzone zostały przez prezesa KRF – dr hab. n. med. Macieja Krawczyka oraz wiceprezesa KRF – Pawła Adamkiewicza. W spotkaniach uczestniczyli również członkowie KRF z regionu – Marcin Błaszcz i Filip Windak.

Z pierwszą grupą fizjoterapeutów członkowie KRF spotkali się w Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu. Omówiono kwestie dotyczące m.in. warunków pracy w lecznictwie szpitalnym, zarobków, statusu zawodowego fizjoterapeutów w szpitalach, współpracy z personelem medycznym oraz liczbą i jakością zabiegów zlecanych na poszczególnych oddziałach. Poruszony został również temat programów profilaktycznych, kampanii społecznej „Fizjoterapia Porusza” oraz pracy zespołów tematycznych KIF.

Drugie spotkanie tego samego dnia odbyło się w Nowym Targu w hotelu Beskid. W jego trakcie zainteresowaniem cieszyły się zagadnienia dotyczące specjalizacji kierunkowych, rozliczania procedur fizjoterapeutycznych oraz zarobków. Dyskutowano na temat propozycji zmian w rozliczaniu czasu pracy oraz konieczności zwiększenia wyceny wizyt fizjoterapeutycznych w ramach NFZ. Przedstawiciele KRF opowiedzieli także o darmowej aplikacji Finezjo.

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
0
Przykro
0
Super
0
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry