Teraz czytasz
Już za chwilę ekranizacja bestsellera!

 

Już za chwilę ekranizacja bestsellera!

Zobacz galerię

O jakim bestsellerze mowa? Oczywiście o poradniku do samodzielnej rehabilitacji pacjentów przechodzących COVID-19, który wydaliśmy wspólnie z WHO. Termin „bestseller” nie jest nadużyciem – kiedy czytacie te słowa, do biur Krajowej Izby Fizjoterapeutów dociera kolejny dodruk poradnika. Rozdaliśmy już blisko 50 tys. sztuk broszur drukowanych, a teraz kolej na wersję filmową.

Przedstawiciele WHO, zachwyceni sukcesem dystrybucji poradnika i zaangażowaniem KIF w ten projekt, poprosili nas o wyprodukowanie filmów z ćwiczeniami i zaleceniami. I tak w rześki grudniowy poranek w podwarszawskim domu i okalającym go lesie rozpoczęła się sesja, której efekty już wkrótce zobaczycie w internecie.

W nagraniach wzięli udział profesjonalni aktorzy:

Redakcja poleca

  • Katarzyna Zielińska-Jaworska – aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z seriali (np. „BrzydUla”, „W głębi lasu”, „Diagnoza” czy „M jak miłość”) i filmów („Jesteś Bogiem”, „Pręgi”, filmów Marka Koterskiego),
  • Mirosław Zbrojewicz – niezwykle popularny aktor, znany z wielu ról tzw. twardych facetów w filmach i serialach sensacyjnych, ale także komediowych, na czele ze słynną rolą Gruchy w „Chłopaki nie płaczą”.

Sesja zajęła ekipie dwa dni, a w tej chwili trwają prace nad montażem, nagraniem kwestii lektorskich i postprodukcją. Wstępny efekt prac pokazaliśmy już przedstawicielom WHO, którzy byli zachwyceni poziomem realizacji i wartością merytoryczną. Premiera filmów zaplanowana jest na koniec stycznia, więc na razie możemy tylko pokazać kilka ujęć z planu zdjęciowego. Pełna relacja na ten temat już w następnym wydaniu. Stay tuned 😉

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
4
Przykro
0
Super
4
wow
1
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry