Teraz czytasz
Jak Anglia wspiera pacjentów po COVID-19

 

Jak Anglia wspiera pacjentów po COVID-19

Grupa pracowników ochrony zdrowia z Lancashire Teaching Hospitals (NHS Foundation Trust), w celu wsparcia pacjentów w powrocie do pełnej sprawności po COVID-19, przygotowała cenne źródło informacji dla osób, które zmagają się z chorobą lub jej skutkami. Na stronie projektu „COVID patient suport” zebrano informacje posegregowane według problemów, z jakimi możemy mieć do czynienia po przebyciu zakażenia SARS-CoV-2.

Zasoby strony znajdą zastosowanie zarówno u pacjentów, którzy przebywają na oddziałach szpitalnych i tych pozostających we własnych domach. Znajdziemy tam wskazówki tego, jak krok po kroku powrócić do zdrowia. To tak naprawdę przewodnik do samodzielnej rehabilitacji w wersji interaktywnej. „Co zrobić jeśli brakuje ci tchu”, „Jak oczyszczać płuca”, „Jak się odżywiać”, „Jak dbać o aktywność fizyczną”, „Jak radzić sobie ze zmęczeniem i obniżonym nastrojem” czy „Jak wrócić do pracy” – to tylko niektóre z poruszanych zagadnień. Strona wzbogacona jest o liczne filmy i zdjęcia ilustrujące prezentowane wskazówki, techniki i ćwiczenia.

Masz anglojęzycznych znajomych lub pacjentów? Wesprzyj ich w rehabilitacji po COVID-19 tym wartościowym źródłem informacji.

Redakcja poleca

https://covidpatientsupport.lthtr.nhs.uk/

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
0
Przykro
0
Super
1
wow
1
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry