Teraz czytasz
Dokumentacja medyczna nie musi być trudna!

 

Dokumentacja medyczna nie musi być trudna!

Finezjo to aplikacja służąca do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej w fizjoterapii. Korzysta z niej już 40 proc. polskich praktyk fizjoterapeutycznych, co czyni z niej lidera na rynku oprogramowań dla fizjoterapeutów. Celem zespołu tworzącego platformę Finezjo jest dostarczenie polskim fizjoterapeutom bezpłatnej, wygodnej i nowoczesnej aplikacji do prowadzenia dokumentacji medycznej i zarządzania gabinetem.

Dla kogo?

Finezjo dostępne jest obecnie dla fizjoterapeutów prowadzących indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną oraz, od niedawna, dla osób pracujących w podmiotach leczniczych! Z tej drugiej wersji może korzystać każdy pracownik podmiotu, a więc nie tylko fizjoterapeuta!

Dlaczego Finezjo jest darmowe?

Finezjo jest stworzone, utrzymywane i rozwijane z części składek, które opłacają fizjoterapeuci, ponieważ jej zespół działa w strukturach Krajowej Izby Fizjoterapeutów. To dzięki temu możemy dostarczać naszym członkom najlepsze, bezpieczne i spełniające wszystkie wymogi oprogramowanie do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Redakcja poleca

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do skorzystania z rozbudowanego Centrum Pomocy: pomoc.finezjo.pl

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
2
Przykro
1
Super
0
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry