Teraz czytasz
Kolejny etap pracy za nami!

 

Kolejny etap pracy za nami!

  • Gdzie znajduje zatrudnienie większość polskich fizjoterapeutów? W podmiocie leczniczym!
  • Dlatego też, po zaprezentowaniu użytkownikom wersji Finezjo dla praktyk indywidualnych w styczniu 2020 roku, przyszła pora na pracę nad Finezjo dla podmiotów leczniczych. Po kilku miesiącach bardzo wymagającej, ale równie przyjemnej pracy, prezentujemy Państwu Finezjo dla największej grupy polskich fizjoterapeutów!

Nad Finezjo pracował kilkunastoosobowy zespół składający się z: programistów, projektantów, testerów, prawników, copywritera oraz pracowników obsługi klienta. Bardzo ważną częścią naszej grupy byli dla nas polscy fizjoterapeuci, którzy w dużym stopniu przyczynili się do powstania aplikacji.

Metoda projektowania, zgodnie z którą tworzymy, za punkt wyjścia stawia sobie użytkownika. Musimy więc zdobyć pewność, że nasz produkt zaspokaja jego potrzeby, jest zrozumiały, a użytkowanie to doświadczenie pozytywne i satysfakcjonujące. Dlatego tak ważne jest dla nas włączanie w proces projektowy najważniejszych dla nas osób – użytkowników. – Mimo tego, że polscy fizjoterapeuci to jedna z najbardziej zapracowanych grup zawodowych w Polsce, zawsze są chętni do konsultowania naszych pomysłów, pomocy i uczestniczenia w testach. Jesteśmy im za to niezmiernie wdzięczni i liczymy, że nasze rozwiązania przyczynią się do usprawnienia ich pracy – mówi nasza projektantka Joanna Kociołek.

Nie tylko fizjoterapeuta

Praca w podmiocie leczniczym to przede wszystkim praca w modelu zespołowym. Choć Finezjo powstało głównie z myślą o fizjoterapeutach to – zgodnie z sugestiami płynącymi z podmiotów – stworzyliśmy narzędzie, z którego mogą korzystać wszyscy pracownicy zatrudnieni w danym miejscu. Finezjo posiada cztery typy użytkowników, są to: fizjoterapeuta, specjalista medyczny (np. lekarz, dietetyk), administrator oraz pracownik administracyjny.

Redakcja poleca

Nie zwalniamy tempa

Praca nad wersją dla podmiotów leczniczych była wyzwaniem, ale dzięki temu tym bardziej jesteśmy gotowi na kolejne! Właśnie rozpoczynamy beta testy Finezjo dla osób kontraktujących z NFZ, tworzymy rozwiązania dla pediatrii oraz rozwijamy wersje dla praktyk i podmiotów. Najważniejsze i najcenniejsze są dla nas wskazówki Państwa – naszych użytkowników – które pomagają nam ulokować wysiłki we właściwym miejscu. Pozostańmy w kontakcie – zachęcamy do dzielenia się sugestiami na pomoc@finezjo.pl. Mamy nadzieję, że korzystanie z Finezjo będzie dla Państwa satysfakcjonujące!

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
0
Przykro
0
Super
2
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry