Teraz czytasz
Nowy numer „Głosu” na długi weekend

 

Nowy numer „Głosu” na długi weekend

Drodzy Czytelnicy,

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania „Głosu Fizjoterapeuty”!

Minione dwa miesiące to dla przedstawicieli zawodów medycznych bardzo trudny czas. Od 11 września br. ramię w ramię protestują – lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy, diagności i analitycy, radiolodzy oraz oczywiście fizjoterapeuci. Wspólnie walczą o poprawę funkcjonowania systemu refundowanej ochrony zdrowia, bo jak mówi hasło protestu „Publiczna Ochrona Zdrowia Kona”.

Tej jakże ważnej dla nas, ale i dla naszych pacjentów sytuacji poświęcamy TEMAT NUMERU. Opisujemy przyczyny i przebieg protestu, przedstawiamy postulaty środowisk medycznych, ale też oddajemy głos tym, który jako wolontariusze zaangażowali się w dyżury w FizjoNamiocie, działającym nieprzerwanie w Białym Miasteczku 2.0.

Bohaterką PASJONATÓW jest tym razem Lidia Koktysz, fizjoterapeutka, wykładowczyni akademicka i wiceprzewodnicząca związku zawodowego „Fizjoterapia”.

W numerze wracamy także do tematyki fizjoterapii w sporcie, tym razem w nieco innym wydaniu. Zakończone Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio przyniosły naszej reprezentacji 25 medali. Jest to zasługa nie tylko zawodników, ale również pracujących z nimi fizjoterapeutów. Przeczytaj o specyfice pracy fizjoterapeuty w SPORCIE OzN.

Oprócz tego w „Głosie” znajdziesz:

Z DZIAŁAŃ KIF – Relację z wizyty w Polsce Jonathona Krugera dyrektora generalnego World Physiotherapy;

PRAWO W PRAKTYCE – Czy porady fizjoprofilaktyczne należy odnotowywać w dokumentacji medycznej?

Redakcja poleca

ZE ŚWIATA – Francuscy fizjoterapeuci nie mogą pracować nie będąc zaszczepionymi przeciw COVID-19;

NOWOŚĆ NASZE BIURO Chcesz poznać pracę KIF od kuchni? Rozpoczynamy cykl prezentacji poszczególnych działów biura samorządu. Na pierwszy ogień idzie Dział Obsługi Fizjoterapeutów!  

A także wiele innych wartościowych treści z kraju i ze świata oraz krzyżówka z nagrodami!

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
1
Przykro
0
Super
0
wow
0
Wrr
1

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry