Teraz czytasz
Spotkanie dla fizjoterapeutów z woj. świętokrzyskiego

 

Spotkanie dla fizjoterapeutów z woj. świętokrzyskiego

Dnia 28 lutego 2020 r. w Kielcach, z inicjatywy wojewody świętokrzyskiego i konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie fizjoterapii, odbyło się spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów z regionu. Rozmawiano o kwestiach związanych ze sposobem realizacji zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne, który obecnie budzi wątpliwości i wywołuje wiele pytań, a także o wpisywaniu wizyt fizjoterapeutycznych do aplikacji AP-KOLCE. Wśród tematów spotkania pojawiły się również zagadnienia dotyczące prowadzenia praktyki w ramach świadczeń gwarantowanych.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, świętokrzyskiego oddziału NFZ, ekspert Polskiego Towarzystwa Ortotyki i Protetyki Narządu Ruchu Szymon Janicki oraz rzecznik dyscyplinarny KIF i konsultant wojewódzki w dziedzinie fizjoterapii dr hab. Wojciech Kiebzak. Krajową Radę Fizjoterapeutów reprezentowali wiceprezesi Tomasz Niewiadomski i Jacek Koszela oraz członkowie KRF Robert Włodarczyk i Rafał Sowiński vel Sawa.

W spotkaniu uczestniczyło 120 fizjoterapeutów z województwa świętokrzyskiego. Największe zainteresowanie wywołała ta część spotkania, która była poświęcona wypełnianiu wniosków na sprzęt oraz technologicznym nowościom w zaopatrzeniu ortopedycznym.

Daj znać, co sądzisz o tym artykule :)
Lubię to!
0
Przykro
0
Super
0
wow
0
Wrr
0

© 2020 Magazyn Głos Fizjoterapeuty. All Rights Reserved.
Polityka prywatności i regulamin    kif.info.pl

Do góry